Taavi holter
pulmaISA, PROJEKTI- & õhtujuht
ÕHTUJUHT
Olen alati armastanud laval olla ja õhtute juhtimine on sellega loomulikult kaasas käinud. Selle kirega olen tegelenud üle 10 aasta. Töötan nii Eesti kui Inglise keeles.

Oma karjääri jooksul on olnud võimalus vedada väga erinevaid projekte nagu: spordidürituste läbiviimine, suve/talvepäevad, toote lansseerimised, sünnipäevad/tähtpäevad, konverentsid, messid, pulmad, firma/kontoripeod ja kõik muu, mis sinna vahele mahub.
Õhtujuht Taavi Holter

ÕHTUJUHT TAAVI HOLTERI SOOVITUS
Kui olete paberil sobiva õhtujuhi leidnud, soovitan järgmise sammuna kindlasti omavahel kohtuda. Vabas vestluses saavad selgeks ideed, ootused ja ka see, kas valitud õhtujuht on tasemel ning inimesena Teile sümpaatne. Arvan, et omavaheline klapp on väga oluline faktor unistuste pulma teoks saamisel.
Õhtujuht Taavi Holter
KUI PALJU MAKSAB ÕHTUJUHT?
Üks olulisemaid faktoreid kliendile on kindlasti tasu suurus. Kõik oleneb muidugi ürituse sisust aga võin oma kogemusest öelda, et keskmise suurusega suvepäeva läbiviimise tasu professionaalse päeva/õhtujuhi puhul on vahemikus 600-1000 eurot. See number võib muidugi eraürituse puhul olla väiksem alates 300 st. eurost.

Öeldakse, et cateringi pealt ära üritusel koonerda ja usun, et see kehtib ka õhtujuhi kohta. Kui olete investeerinud suure hulga raha oma üritusse ägeda koha, hea toidu ja muusika eest ning siis hoiate mõned sajad eurod kokku ja võtate odavaima hinnapakkumise- võib see olla karm õppetund, sest õhtujuht määrab suuresti kogu Teie ürituse tooni. 

Professionaalsest päeva/õhtujuhist järgmine tase hinnaklassis on kuulsad näitlejad/telenäod, kelle väärtus lisaks professionaalsusele oma töös ongi see, et ta on kuulus nägu ning see on ise juba väärtus omaette. Siinkohal jääb tasu juba vahemikku 1000-2500 eurot.

TÖÖPROTSESS NÄEB VÄLJA NII:
  • Kohtumine: Ideede, ootuste ja võimaluste tutvustamine. Saab ka selgeks, kas tekib omavaheline klapp.
  • Personaalne idee ja hinnapakkumine: Vastavalt kohtumisele saate ideepakkumise koos esialgse eelarvega.
  • Teostus: Ürituse läbiviimine, õhtu juhtimine.
  • Kokkuvõte: Vajadusel kohtumine või kokkuvõtete tegemine e-posti või telefoni teel.