Taavi holter
pulmaISA, PROJEKTI- & õhtujuht
PULMAISA
Leian, et tänapäeva pulmaisa roll ja funktsioon on midagi enamat, kui see oli eelmisel sajandil. Järjest enam saan aru, et noored ootavad lisaks külaliste lõbustamisele õhtujuhilt ka kogu pulma juhtimist nagu tõeline pulmaisa. Kuna agentuuri palkamine on tihtipeale rahakotile krõbe teenus siis saab siinkohal pädev pulmaisa noorpaarile paljuski kasulik olla.

Olles isiklikult üle 10. aasta tegelenud erinevat sorti sündmuste- ja pulmakorraldusega, tunnen peaaegu professionaalset kohustust osaleda pulmaisana ürituse planeerimises juba selle algstaadiumis. Olgu selleks siis peopaiga valik, catering, dekoratsioonid või pulmabänd. Võtmetähtsusega on pulmaisa puhul võin juhtida igat pulma nii, et noorpaar saaks keskenduda ainult oma unistuste õhtu nautimisele ja pulmaisa pulma juhtimisele.

KASULIK SOOVITUS PULMAISALT

Kui Olete paberil sobiva pulmaisa/õhtujuhi leidnud, soovitan järgmise sammuna kindlasti omavahel kohtuda. Vabas vestluses saame selgeks ideed, ootused ja ka see, kas valitud pulmaisa on inimesena Teile sümpaatne.
Arvan, et omavaheline klapp on väga oluline faktor unistuste pulma teoks saamisel!

TÖÖPROTSESS NÄEB VÄLJA NII
  • Kohtumine: Ideede, ootuste, pulmaisa ja võimaluste tutvustamine. Saab ka selgeks, kas tekib omavaheline klapp pulmaisaga.
  • Personaalne idee ja hinnapakkumine: Vastavalt kohtumisele saab klient ideepakkumise koos esialgse eelarvega.
  • Teostus: Sündmuse läbiviimine/produtseerimine, pulmaisa teenus.
  • Kokkuvõte: Vajadusel kohtumine või kokkuvõtete tegemine e-maili või telefoni teel.